OS Auto

WTRYSKIWACZE

demontaż i diagnostyka

Wtryskiwacze w silniku spalinowym

Demontaż zapieczonych wtryskiwaczy

Oferujemy kompleksową usługę demontażu wtryskiwaczy, która przeprowadzona prawidłowo może oszczędzić kolejnych awarii wynikających z uszkodzenia jednego z elementów. Zaczynamy od demontażu pokrywy i okablowania.

Pracujemy na najlepszym dedykowanym sprzęcie i profesjonalnych narzędziach przeznaczonych do demontażu wtryskiwaczy. Pomagamy w nawet najbardziej uciążliwych przypadkach - kiedy "wtryski" urywają się, czy są zapieczone. Nasz serwis demontażu wtryskiwaczy to gwarancja rozwiązania każdego problemu związanego ze złym stanem układu wtryskowego.

Dysponujemy sprzętem Pichlera, zestawem hydraulicznym i kompletem przystawek do pełnej gamy producentów aut osobowych i większych pojazdów.

Zapiekanie wtryskiwaczy stanowi poważny problem, wynikający przede wszystkim z budowy elementu. Długość modułu sprawia, że zjawisko to może wystąpić nie tylko na wejściu, ale także na większej głębokości. Nieumiejętna próba wymiany bardzo często prowadzi do niszczenia narzędzi lub samego wtryskiwacza. Usunięcie usterki sprawia trudności nawet mechanikom z autoryzowanych serwisów, dlatego często zlecają oni naszej firmie wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy. Wrocław i okoliczne miejscowości mogą skorzystać z naszego specjalistycznego sprzętu oraz usług kompetentnej załogi firmy OSautonaprawa.

DIAGNOSTYKA WTRYSKIWACZY

W ciągu tego samego dnia wykonujemy profesjonalną diagnostykę wtryskiwaczy pozwalającą na zdobycie pełnej informacji o stopniu zużycia, szczelności i prawidłowości  w funkcjonowaniu. Każdego z naszych klientów zapraszamy do stanowiska diagnostycznego gdzie będzie mógł przekonać się jak wnikliwe są nasze testy. 

Maszyny do diagnostyki wtryskiwaczy

Jeśli okaże się, że wtryskiwacz jest uszkodzony, może być potrzebna...

Posiadamy wieloletnią praktykę w zakresie takich usług jak m.in. demontaż i wyciąganie wtryskiwaczy. Podczas przeprowadzania napraw bazujemy na swojej wiedzy i doświadczeniu uzyskanych w toku licznych zleceń, charakteryzujących się różnym stopniem skomplikowania. Dlatego mogą być Państwo pewni, że współpraca przebiegnie sprawnie, a dzięki naszemu profesjonalizmowi Państwa samochód błyskawicznie wróci do pełnej efektywności.

Więcej...

Dzięki stosowaniu odpowiednich narzędzi, w tym podstawek uznanej marki Pichler, wtryskiwacz zostaje szybko i bezpiecznie wyciągnięty z silnika. Żadna inna część podczas tego procesu nie ulega uszkodzeniu. Ponadto specjalizujemy się w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych – wykonujemy demontaż wtryskiwaczy uszkodzonych np. wskutek nieudanych, wcześniejszych napraw, nierzadko wykonywanych samodzielnie. Uszkodzenia często wynikają z faktu zapieczenia wtryskiwacza w dolnych fragmentach, w związku z czym staje się on bardziej podatny na złamania. Wówczas aby wyciąganie wtryskiwaczy przyniosło spodziewane efekty, najlepiej zgłosić się do zaufanego mechanika.

Wtryskiwacze montowane w nowoczesnych samochodach wymagają stosowania konkretnych urządzeń, dopasowanych do specyfikacji silnika. Tylko w ten sposób można zredukować ryzyko dodatkowych usterek lub zniszczenia samej części. W naszej firmie stawiamy na jakość, dlatego posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować sukces naprawy we wszystkich autach osobowych, ciężarowych czy maszynach ciężkich. Niezależnie od tego, jakiej marki jest Państwa pojazd oraz w jakim stanie znajduje się wtryskiwacz, my podejmiemy się zadania i doprowadzimy je do końca.

Gdy demontaż wtryskiwaczy zostanie zakończony, oferujemy rzetelną diagnostykę usuniętej części. Po przeprowadzonej przez naszych specjalistów analizie otrzymają Państwo opinię na temat obecnego stanu wtryskiwacza. Na tej podstawie chętnie udzielimy profesjonalnego doradztwa i zarekomendujemy rozwiązania adekwatne do Państwa sytuacji.